Breadcrumbs

Strona główna Ogłoszenia ...

OgłoszeniaDNI OTWARTE W GIMNAZJUM PDF Drukuj Email

 

W dniu 23 maja 2013r., /wtorek/ odbędą się Dni Otwarte w Gimnazjum w Rasach. Klasa VI wyjedzie w tym dniu na godzinne spotkanie z dyrekcją, nauczycielami i uczniami celem przyjrzenia się formom nauki na wyższym etapie edukacyjnym.

 
HERBATA PDF Drukuj Email

Herbata za miesiąc kwiecień, maj oraz czerwiec wynosi 4,50 zł. Prosimy o terminowe wpłaty. Dziękujemy.

 
OBIADY KWIECIEŃ PDF Drukuj Email

W miesiącu kwietniu opłata za obiady wynosi 30 zł. Wpłaty prosimy dokonywać u p. U. Zasępy 15 i 25 każdego miesiąca. Uprasza się o terminowe dokonywanie wpłat. Dziękujemy.

 
PRZERWA ŚWIĄTECZNA PDF Drukuj Email

Informujemy, iż zgodnie z kalendarzem roku szkolnego ferie świąteczne trwają w terminie od 28 marca do 2 kwietnia 2013r. 4 kwietnia (czwtartek) to dzień egzaminu klas szóstych i jest to również dzień wolny od zajęć edukacyjnych. 5 kwietnia (piątek) jest dniem nauki szkolnej.

 
WYJEŻDŻAMY DO KINA PDF Drukuj Email

Dnia 8 marca 2013r (piątek) tuż po spotkaniu rekolekcyjnym uczniowie klas y 5 i 6 udadzą się do Piotrkowa Trybunalskiego do kina Helios na film 3D "Oz wielki i potężny". Wyjazd około 11:30 - bezpośrednio po Rekolekcjach. Planowany powrót 16:00. W programie wizyta w MacDonald's lub KFC. Odwóz uczniów po filmie zapewniają rodzice.

 
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2013 PDF Drukuj Email

W dniach 7,8,9 marca 2013r (czwartek, piątek, sobota) odbędą się w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. Początek o 10:30. W czwartek i piątek uczniowie mają zapewniony dowóz, w sobotę dojeżdżają z rodzicami (na spowiedź i naukę rekolekcyjną).

 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

W każdy wtorek tygodnia porad udziela Psycholog p. Monika Jasiulak w godzinach 12:30 - 15:30. W dniu 12 lutego 2013r porady nie będą udzielane. W drugim tygodniu ferii pani Psycholog przyjmować będzie w godzinach 12:30 - 15:30.

Rodziców, uczniów SP Wadlew oraz mieszkańców obwodu Wadlew zapraszamy do korzystania z porad.

 
OSTATKI 2013 PDF Drukuj Email

Rada Rodziców przy naszej szkole jest organizatorem ostatkowetgo wieczoru integracyjnego w dniu 9 lutego 2013r. Chętnych prosimy o zapisy w sekretariacie szkoły. Odpłatność od osoby - 40zł. /DJ, kawa i herbata oraz dwa ciepłe posiłki w cenie opłaty/. Serdecznie zapraszamy.

 
« PoczątekPoprzedniaNastępnaOstatnie »

Strona 3 z 6
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki